Stowarzyszenie rozwody w Polsce Fundacja Pomoc ojcom Stowarzyszenie obrony praw ojca prawo ojca Prawa ojca Alimenty statystyki rozwodów Rozwód Rozdzielność majątkowa Podział majątku Opieka Kontakty przemoc w rodzinie Niebieska Karta fałszywe oskarżenia Znęcanie osrr.plRozwody statystyki. Stowarzyszenie Praw Ojca,Dziecka i Matki -osrr.pl

Rozwody – statystyki

Statystyki

Temat rozwodów należy zacząć od solidnego research’u, gdyż ciężko budować ideologię bazującą jedynie na opiniach lub wyrywku większej całości. Największym problemem walczących w rozwodach to właśnie kontrargumenty typu: “dwóch niezadowolonych co przegrało w sądzie”.

Ponieważ tekst o statystykach ma spore znaczenie postanowiłem, że jego treść powinna znaleźć się na stronie w dziale Informacje – Rozwody w Polsce. W wolnej chwili postaram się rozszerzać zawarte tam dane statystyczne.

Główne tezy potwierdzone przez statystyki w Polsce

  • Co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem!!!
  • Co siódme dziecko jest obarczone rozwodem swoich rodziców!!!
  • Państwo przy rozwodzie nie zapewnia dzieciom należytej opieki, a kieruje się jedynie stereotypami – przyznając dzieci matkom!!! (to państwo, politycy i Sądy zgadzają się na działania biegłych OZSS, udając ślepotę)
  • Państwo nie interesuje się rozwodzącymi się!!! To 1/3 społeczeństwa!!!

Wnioski i rekomendacje

Łatwo zauważyć, poprzez przegląd statystyk, że problem dotyczy aż 1/3 rodzin w naszym państwie. Dlaczego zatem nikt się nim nie zajmuje w sposób adekwatny? Otóż rozwody podobnie jak zawierane związki są zjawiskiem dynamicznym. Nie dotykają nas ciągle przez 40 lat małżeństwa tylko zdarzają się raz w życiu. W jednym roku dotyczą ok. 320 tys. obywateli – matek, ojców, dzieci.

Wnioski i rekomendacje kierowane do państwa znajdziecie w naszym statycznym dziale – Informacje – Wnioski i rekomendacje.

You may also like...