Stowarzyszenie rozwody w Polsce Fundacja Pomoc ojcom Stowarzyszenie obrony praw ojca prawo ojca Prawa ojca Alimenty statystyki rozwodów Rozwód Rozdzielność majątkowa Podział majątku Opieka Kontakty przemoc w rodzinie Niebieska Karta fałszywe oskarżenia Znęcanie osrr.plKontakt z OSRRwOPD -Stowarzyszenie pomaga ojcom w rozwodzie - osrr.pl

Skontaktuj się z nami. Dowiedz się jak działać w Sądzie.

Kontakt

W celu uzyskania informacji na temat działalności Stowarzyszenia prosimy o kontakt telefoniczny z przedstawicielami OSRRwOPD.

Aby zadbać o swoje przyszłe kontakty z dzieckiem lub wysokość alimentów dopasować do swoich rzeczywistych możliwości, musisz dowiedzieć się jak działają Sądy, biegli i instytucje. Bez tego może być ciężko udowodnić swoje racje, czy wywalczyć uczciwe zasady spotkań z dzieckiem.

Prezes Stowarzyszenia – Arkadiusz Stawowczyk   

Wiceprezes Stowarzyszenia – Magdalena Woźniak 

Członek Zarządu Stowarzyszenia – Małgorzata Celler

Poniżej podane są numery telefoniczne:

tel. 691 379 035 

godz. 15.00-22.00  w dni powszednie, godz. 10.00-18.00 soboty,

teren działalności cała Polska

Jeśli członek stowarzyszenia chce przelać składkę na konto, prosimy opisać wpłatę imieniem i nazwiskiem wraz z dopiskiem „składka członkowska za rok…”

W przypadku chęci przelania darowizny w celu wsparcia Stowarzyszenia OSRRwOPD , prosimy opisać wpłatę – „darowizna na cele statutowe”.

Każda kwota się liczy, abyśmy mogli działać potrzebujemy wsparcia.

Dziękujemy za wniesione datki i prosimy byście nie pozostawali bierni gdy widzicie, że dziecko po rozwodzie swoich rodziców nie ma dostępu do jednego z nich. Zwróćcie uwagę rodzicowi, który nie wydaje na kontakty dziecka, mówcie dziecku że rodzice kochają bezinteresownie.

Numer rachunku bankowego OSRRwOPD

61 1140 2004 0000 3402 7799 6413

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Tu nas znajdziesz:

Stowarzyszenie zarejestrowano pod nr KRS 0000744175.