Stowarzyszenie rozwody w Polsce Fundacja Pomoc ojcom Stowarzyszenie obrony praw ojca prawo ojca Prawa ojca Alimenty statystyki rozwodów Rozwód Rozdzielność majątkowa Podział majątku Opieka Kontakty przemoc w rodzinie Niebieska Karta fałszywe oskarżenia Znęcanie osrr.plZasady korzystania z Bloga.Stowarzyszenie broni w rozwodzie - osrr.pl

Zasady korzystania z Bloga. Forum dla rozwodzących się rodziców.

Zasady korzystania z Bloga.

Niniejsze Zasady korzystania z Bloga dotyczą wszystkich użytkowników.

Wpisy należą do OSRRwOPD. Jeśli wpis nie zostanie podpisany imieniem i nazwiskiem autora, należy go traktować jako opis zdarzenia, opinii od osoby anonimowej.

Wpisy będą służyć do opowiedzenia skrawków różnych historii. Apeluję do osób, które zetknęły się z niesprawiedliwością “biznesu okołorozwodowego” o przesyłanie swoich historii poprzez formularz kontaktowy. Publikacja cudzych treści we wpisach będzie zależała wyłącznie od administratora wpisów, a autor zgadza się na wprowadzanie korekt, które służyć będą głównie anonimizacji postaci i autora. Autor powinien przedstawić wiarygodne dowody na potwierdzenie swoich tez. Publikujący, w przypadku braku wyraźnego wskazania, zobowiązuje się do nieujawniania danych autorów. Nie gwarantujemy, iż przesłane treści znajdą się na stronie. Publikujący nie bierze odpowiedzialności za treść artykułów na Blogu w zakresie łamania praw innych osób. W przypadku zgłoszenia, iż artykuł narusza czyjeś dobra osobiste, teksty będą usuwane z serwisu. Celem wszelkich treści publikowanych na Blogu jest obrona społecznie uzasadnionego interesu, a Stowarzyszenie działa w dobrej wierze.

We wpisach publikować będziemy również inne materiały nie anonimowe oraz treści i materiały promujące tematykę powiązaną z innych stron internetowych.

Są to ogólne zasady dotyczące wpisów. Użytkownik winien się zapoznać i zgodzić z nimi przed rozpoczęciem przeglądania treści zawartych na niniejszej stronie.

Jeśli znalazłeś się na tej stronie przez przypadek i nie zgadzasz się na zawarte tu reguły, prosimy byś opuścił stronę.