Stowarzyszenie rozwody w Polsce Fundacja Pomoc ojcom Stowarzyszenie obrony praw ojca prawo ojca Prawa ojca Alimenty statystyki rozwodów Rozwód Rozdzielność majątkowa Podział majątku Opieka Kontakty przemoc w rodzinie Niebieska Karta fałszywe oskarżenia Znęcanie osrr.plZostań członkiem Stowarzyszenia, prawa ojca, dziecka i matki- osrr.pl

Zostań członkiem Stowarzyszenia. Wspieramy członków w trudnej sytuacji rozwodowej.

Zostań członkiem

Działamy dla ludzi, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji rozwodowej, pomagamy im odnaleźć się w tym nieprzyjaznym i nowym środowisku. Każdy kto ma dobrą wolę i chce działać na rzecz naszego Stowarzyszenia, a także spełnia poniższe kryteria, będzie mile widziany. Zostań naszym członkiem.

Kto może zostać naszym członkiem?

  • Obywatel polski popierający działalność Stowarzyszenia,
  • Cudzoziemiec zamieszkujący na terytorium Polski oraz poza jej granicami popierający działalność Stowarzyszenia,
  • należy posiadać pełnię praw obywatelskich oraz pełną zdolność do czynności prawnych i nie być pozbawionym praw publicznych.

Zależy nam by naszym członkiem mógł zostać każdy, kto potrzebuje pomocy, niezależnie od swojego statusu społecznego czy przekonań. Chcemy by odbiór społeczny był jak najszerszy, gdyż uważamy, że problem jest szeroki i zaniedbany przez państwo. Chcemy by los ludzi pokrzywdzonych przez system i “biznes okołorozwodowy” nie był anonimowy. Musimy zdać sobie sprawę że ten problem dotyczy 1/3 społeczeństwa – jest 33% szans, że w przyszłości dotknie także Ciebie… Nie poradzimy sobie z tym problemem jako społeczeństwo jeśli będziemy żyli w przekonaniu, że nas to nie dotyczy. Może nie dziś i nie jutro, ale po pięciu latach małżeństwa… być może.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.